Ładna pogoda, co nie? :P

Serio tak myślę, ale może to dlatego, że jestem trochę przestawiona. W każdym razie lubię deszcz i jak leje i jak jest szaro. Co prawda od czasu do czasu, ale wtedy bardzo lubię :).

A wczoraj było ciepło i było nasze upragnione i wyczekiwane after party poobozowe ;].  Było mega i świetnie ;3.

W każdym razie jak przyszłam to była już Mery i Wiki. No i Wera – skoro party w jej domu, to trochę dziwnie by było, gdyby było inaczej :>. Potem Julianna. Czekałyśmy tylko na siostry, które jeszcze o 13 twierdziły, że przyjadą. No to spoko, czekać możemy, ale stwierdziłyśmy, że może jednak weźmiemy się za kompot i ciasto :). Rozmowa się toczyła, choć co prawda w trójkącie. Przysłuchiwał się czworokąt, aczkolwiek wszystkie ożyłyśmy przy Jungle Speedzie :D.

Zanim Wera z Mery zdążyły nam wytłumaczyć zasady wbiły siostrzyczki. Objawiły się suchary Zosi i Katarzyny, a potem to już całego społeczeństwa, moja skłonność do demolki i wybitny dar Weroniki do reagowania na kartę specjalną :]. Faza gościła, choć trzeba się przyzwyczaić, że towarzyszy nam niemal nieustannie (Sofcia i Kuchcia? xD)

Chwilę przed 8 wyszłyśmy sobie na dwór: siatkówka, kolory, takie tam, a dzieci miały radochę mentalnie klęcząc na żwirze :P. Aczkolwiek ja o 8 musiałam się zbierać, a moim ambitnym zamiarem było pociągnięcie ze sobą do tramwaju siostrzyczek. Gdyby była w domu mama, to spoko, luz i w ogóle nie ma o czym gadać, ale rodzice za granicą, a ja sama z babcią, tak że ósma to ósma, zegara trzeba się trzymać wybitnie, zwłaszcza że wybitnie domaga się tego telefon. Kwadrans po udało mi się zwinąć ostatecznie.

A tak sentymentalnie dostałyśmy od Wery po perełce z dedykacją, którą w swojej genialności zauważyłam dzisiaj ;D

Dzięki za to spotkanie, dzięki za cały spędzony z wami wszystkimi czas i za to, że po prostu sobie jesteście ❤

Dobra, limit słodyczy wyczerpany xD nie nawykłam :).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: