A bo tak

coś dawno nic nie było :P. Może do postu potrzebuję zbióreczki? Bo jeśli tak, to kiepsko, bo już parę rzeczy się nazbierało.

W każdym razie dzień po powrocie z Hiszpanii razem z Gochą tłukłyśmy zadanka z matmy na maratonie (gdzie znalazła się również Basia z Sarny i Ania z Charta). W sobotę z kolei będziemy tłuc na marszach :P. Hehe, tak sobie właśnie myślałam, że dziwniejszej kombinacji wydarzeń i kreacji dawno nie było, bo możliwe, że wbiję do zoo w dresie, a wyjdę w mundurze :P.

Weekend spędziłam wybitnie i wspominam jako jeden z lepszych :), najpierw kurs po rynku, decyzyjność i pianki do golenia, a potem dręczenie biednych ludzi (buahahaha, ale i tak jestem z ciebie Gosiu dumna :P).

Wczoraj kolejnego biednego człowieka dręczyłam, mam nadzieję, że dzieci drogie kartkóweczkę wezmą sobie do serca i przyniosą mi radość, bo od kilku dni czuję się jak chodząco encyklopedia w pakiecie ze słownikiem :P.

A btw również wczoraj, na wychowawczej, zrobiłyśmy dzień chłopaka. Najlepsza konkurencja – obgryzanie jabłek wiszących na nitce. Wszyscy myśleli, że zdecydowanie wygra Szymon, jeszcze zanim zaczęli gryźć. Najbardziej przeciwko temu burzył się Daniel, który de facto wygrał :>.

Najbliższa zbiórka szykuje się na weekend, aczkolwiek licho wie, co wyjdzie z soboty. Pierwotnie w planach była 9.30, później ze względu na moje marsze 15.30. Tylko zapomniałyśmy trochę, że nasze spotkania trochę trwają, a o 20.00 zaczyna się spektakl, na który gosina mama usiłuje wywalczyć dla nas wejściówki :3. Cóż, szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się zbytnio wyjście z domu ok. 7.40 z 3 kompletami strojów i 2. parami butów i powrót koło 21, a dzieci słodkie po miesiącu jednak chciałabym zobaczyć, więc będę jeszcze z Julianną pertraktować, zwłaszcza że i ona się na “Dżob” wybiera.

Rok szkolny się rozkręca – kartkóweczki i oceny pierwsze (wycieczko, wracaj! 🙂 ) egzystują…

A tak poza tym, to znalazłam w zeszycie relację z rozpoczęcia roku. Mocno już po czasie, ale i tak wrzucę. Muszę się jedynie zebrać w sobie i przepisać :P.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: