Nie powinnam drugiej kawy, prawda? Nie, bo się jeszcze uzależnię.

Czy da się uzależnić od kawy? Moja mama pije kilka dziennie i jakoś nie zauważyła. Taki tam sucharek… na dobranoc. Rany… dobra, przerzućmy się na czekoladę, albo nie. Twaróg. Twaróg najlepszy c:

Aż zapomniałam, czego w chronologii nie opisałam… A! czyżby ostatnia zbiórka? Już? Ej, to nie tak źle jak myślałam. Idę po więcej twarogu ;P

Jak zwykle 9.30. Muszę częściej mówić, że Wiki i Karo raczej nie będzie, bo przyszły obie. Zbiórka z założenia miała być raczej krótka, bo po niej miałyśmy pojechać do Kasi do szpitala.

Na początku zrobiłyśmy grę Karo i Wiki właśnie o św. Faustynie. W pewnym momencie podeszła do nas starsza pani i pytała, co my tu robimy i co to za rzeczy (nasze plecaki). Myślała, że zbieramy jakieś niepotrzebne przedmioty dla biednych.

Potem były warsztaty z siatkówki – takie tam, podstawowe błędy jakich nie należy popełniać – może i pleonazm (ach, jak ja lubię się wymądrzać), ale Karolina wyłapała. przy odrobinie wysiłku udało mi się jednak znaleźć przykład błędu, który należałoby popełnić. Ustawienie zawodników na boisku i sędziowanie – sygnalizacja błędów i ogólnie sędziowskie nieme wypowiedzi połączone z grą.

A potem przyszedł Chart i Koszatka, akurat jak zaczęłyśmy “wywoływankę”. Zabawa dosyć śmieszna, zwłaszcza że wymyśla się imiona (nazwy) dla osób, które uzyskały 3 punkty karne (myśmy zaliczyły ogórek, karkówkę, łokieć, buraka, lampę, kaktus…).

Do Kasi pojechałyśmy tylko we dwie, reszta dziewczyn nie mogła. Chwilę posiedziałyśmy, pogadałyśmy, poszłyśmy do sali z komputerem, żeby znaleźć w Carricku noże, które chciały siostry i znalazłyśmy taką wystrzałową papierową, interaktywną książeczkę ;). Naciskasz kropkę, przewracasz kartkę i masz 2 kropki :), drugi raz i to samo ;D, pocierasz i kropki zmieniają kolor ;D, zdmuchujesz je na skraj kartki ;D, a potem ustawiasz znów w linii prostej – ktoś miał pomysł ;).

Kasia wychodzi (wyszła) w poniedziałek, jeszcze zostanie trochę w domu, ale ogólnie chyba czuje się w porządku ;).

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: