Pierwsze dni rozkoszy ;)

Tak. 2 tygodnie, odbieram to każdym neuronem ;P. Co prawda zostało już mniej, ale jest cudownie. Mam zamiar doprowadzić pokój do stanu sprzed mojego wprowadzenia się (w sensie przeprowadzić gruntowne oczyszczanie), poza tym pewnie na jakieś 3 dni wyskoczę do babci, a na Wrocek też zostały bogate plany ;).

Z kuzynką już raz zdążyłam się widzieć, czego wyraz daję tutaj –> jej rodzice zabraniają zdjęć wsadzania na Facebooka, to dla bezpieczeństwa (serio, trzeba mieć szczęście, żeby bez linku tutaj trafić) będą tu razem z całym tłem.

Otóż mróz się kończył, a wiadomo, że jak kończy się mróz, to niedługo skończy się śnieg. Moja natura nie zniosłaby braku bałwana przed oknem :). Wyszłyśmy z domu z marchewką. Słownie jedną marchewką, a że mieszkanko na parterze i balkon na podwórko, to za chwilę dostałyśmy jeszcze moje 2 peruki, drogą marchewkę, wiaderko (babki ze śniegu też robiłyśmy 😛 ) i łopatkę… Bałwanki wyszły tak: CAM00114Nie pożyły długo, ale były ładne. W przyszłym roku wydrukuję karteczki “Bałwan monitorowany”… Biedna Leokadia (Lodzia) i Leoś… A, i tak w ramach teorii spiskowych, to wiaderko z łopatką ma uzasadnienie – bo jak u nas koło 1* to u bałwanów być musi lato ;).

Tak, mam za duże podejście emocjonalne do bałwanów… Chyba się muszę nad sobą zastanowić ;P.

CAM00122

Wróciłyśmy do domu na ciepłe kakałko, a potem już szturm na miasto, odwieźliśmy Olę, a ja poszłam do biblioteki.  Tak w ramach aktywności pozalekcyjnych stwierdziłam, że wrzucę ;).CAM00130

One thought on “Pierwsze dni rozkoszy ;)

  1. olgakotynia@wp.pl February 3, 2013 at 9:48 pm Reply

    Nasze bałwany ♥

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: