“-A obudzisz się na obiad? -Taaak.” nieważne, że 16 godzin później :)

Cześć! Nie wiedziałam, że spanie przez 16 godzin jest możliwe. Serio. I naprawdę myślałam, że obudzę się na obiad xD. No cóż… Przed chwilą zapytałam tatę, czy próbowali mnie budzić – powiedział, że tylko sprawdzali, czy żyję :). A ogarnęłam się, kiedy o 3.00 stwierdziłam, że wciąż mam na sobie sukienkę i zastanawiałam, co właściwie robiłam całe popołudnie :).

Czuję się sfrustrowana… Pękła mi struna w gitarze, nie pamiętam, co było w ostatnich dniach obozu, a poza tym to w domu nie ma ciastek, znalazłam kolejną dziwną paruzyjną stronę, nie naprawili mi telefonu i dalej nie mogę słuchać ani radia, ani muzyki :/.
No ale harcerka panuje nad sobą, uśmiecha się i śpiewa w kłopotach. Kłopotów nie ma, ale czuję się sfrustrowana. Pośpiewam. 🙂 Hehehe, tja, jasne… A poza tym, to dzisiaj wszystko chce, żebym zrobiła ten wpis :C i rodzice wybierali złą rękę, kiedy do wyboru było to albo gitara, kostka jak na złość wyrzucała nieparzyste, a na monecie był orzeł… No i pękła struna xD. Poszłabym kupić, tylko nie ma w pobliżu sklepu muzycznego. A mam zapasowe. 3. I nie pękła żadna z tych trzech, tylko najgrubsza… I po “naprawie” wgrali mi dziwne nowe oprogramowanie i wyrzucili aplikacje…

Dobra, hej me Bałtyckie Morze… Czuję się dziwnie, kiedy babcia jest w pokoju obok. Nie, sorka. Nie mam rozpędu. Mogę śpiewać, ale przepisując śpiewnik. Mam duużo akordów od Basi W. I olewać “wskazówki” losu. Nie ma.

~~jutro~~

No tak, pisanie jutro faktycznie było lepszym pomysłem :). Chociaż mogłabym zacząć już wczoraj, w okolicach 23.00, kiedy to przeglądając profil Ani Pi. natrafiłam na pewną śliczną piosenkę co odmieniło diametralnie mój nastrój i nastawienie do obozu. No bo nie oszukujmy się, był gorszy od poprzedniego. Ale od początku.
1 lipca radośnie i o poranku zjawiłyśmy się na dworcu głównym w składzie następującym:
Chart: Nati, Ola, Ania, Wiktoria, Agata, Hania
Sarna: Basia, Marta, Emilka, Ola, Wiki, Asia
Koszatka: Kaja, Weronika, Zosia
i Renifer: Julka, Marysia, Wiktoria, Karolina i ja
Kliczków 2013 Kliczków 2013 1 Kliczków 2013 2 Kliczków 2013 3 Kliczków 2013 4 Kliczków 2013 5 Kliczków 2013 6

Hm… Nie ma jak zmienić skanu, ale przepisywać nie będę. Dodam tylko, co bym napisała, gdybym pamiętała, że troszkę zmodyfikowałyśmy modlitwę przed i po posiłku na mniej jedzeniową… 🙂

Kliczków 2013 mapka
Kliczków 2013 7 Kliczków 2013 8

Tak troszkę inaczej 🙂 , mam nadzieję, że nie dużo gorzej :).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: