Współczesna wersja Zwiastowania: Challenge accepted.

Ojejku. Dobra. Zbierz dziecię myśli. Zebrałam :).
Zbiórki nie będzie, będzie za to pielgrzymka do Trzebnicy. Na której mnie nie będzie – a gdzie ja będę? W Strzelinie, na mszy rocznicowej za mojego dziadka. I chyba tylko, chociaż nie wiem. Takie kwestie to powinnam jednak bardziej ogarniać moim małym rozumkiem…
W każdym razie dzisiaj zrobiłyśmy na grupce urodziny naszej drogiej animatorce. Chociaż zaczęłyśmy się ogarniać w zeszłym tygodniu, to wyszła trochę prowizorka. Trochę bardzo. Łojej. No ale dostała od nas czekoladę studencką, coby się poczuła, bo jest na pierwszym roku medycyny, a ponieważ stwierdziłyśmy, że robimy na bogato, to jeszcze (zegarek, samochód, złotą rybkę i pieska)z origami. Wybaczcie zapis, ale skanuję matematykę i myślę matematyką. No i przy czekoladach i ciastkach odśpiewałyśmy sto lat, tak że grupka Goszy, a w sumie to ona sama, przyszła dołączyć. Szkoda, że niczego nie zorganizowali na spotkaniu wszystkich stopni oazy, ale były nieszpory. Na których byłam pierwszy raz w życiu. No cóż, bywa i tak C: Przedstawił nam się nowy ksiądz, a ja mam wrażenie, że już go gdzieś widziałam, ale nie mam pojęcia gdzie. Zwłaszcza, że nie bardzo miał okazję być gdziekolwiek, bo księdzem jest jakieś 2 lata, a to w sumie niedużo.
A wcześniej grupka nam się trochę przeciągnęła – zaczęłyśmy 15/20 minut później, bo Wika i Ewelina się spóźniły un poquitin, a później od konspektu uciekłyśmy w bardzo różne tematy. I ja myślałam, że to ja mam problemy o,O. Ja już będę siedzieć grzecznie i cicho.
A suchary a propos Niepokalanej, jak to Ją czule nazywają Ole animatorki było więcej, ale największa głupawka była przy tytułowym. “Można by było zrobić współczesną wersję Zwiastowania: Marysia, plan jest taki, że urodzisz Syna Bożego, co Ty na to? – No dobra, spoko <a w myślach – challenge accepted> :P. Wcześniejszy wyszedł przypadkiem, ale jego, pozwolicie, nie przytoczę, bo jest śmieszny, ale na tyle głupi, że aż wstyd wstawiać. Lol.
No to cóż. Życzę powodzenia. Mamy w poniedziałek i wtorek w sumie 3 sprawdziany i kartkówkę. Na pocieszenie dodam, że z fizyki <3.
A, i MAM ZDJĘCIA Z OBOZU! 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: