Jii!ii!ii!ii!i! – powiedział mikrofon :)

Czyli concerto de villancicos – ludzie zdali egzamin :P.
A w sumie to nie opisałam tego wcześniej, bo i zbyt wielkiej filozofii nie było. Przyszłyśmy na mszę, miałyśmy czytania w pakiecie z psalmem, który udało mi się nawet zaśpiewać z chyba nie do końca właściwą melodią na aklamację :P. A potem śpiewałyśmy. Przed wieczorem, moim skromnym zdaniem, nieco lepiej niż wieczorem. Bo wieczorem to trochę nie szło. Znaczy ludziom się w sumie podobało :). Może zrobiło wrażenie połączenie: fagotu, klarnetu, fletu poprzecznego, gitary, bębna i wiolonczeli. W ogóle instrumenty dały czasu C:. Ślijmy dzięki Nati i Basi za ogarnięcie :).

No i zwracali też uwagę po pierwszym koncercie, żeby grający nie stali tak całkiem tyłem do tabernakulum i że może warto by było skrócić niektóre kolędy. A zresztą chyba tylko my wiedziałyśmy, co nie wyszło, więc dobrze. Ale zebrałyśmy sporo. Kolega Węgier (interpals, interpals wszędzie, jak mu przetłumaczyłam na HUFy, to stwierdził, że “you did it well” :). A że mieliśmy mieć następnego dnia na hiszpańskim odpowiedzi ustne, to zastanawiałam się, czy do jutra pozostanie mi afoczniczność spowodowana przeforsowaniem. Śmiesznie byłoby wejść do klasy z hasłem “Perdona, pero no puedo hablar” na poziomie 20dB :P. No ale p.prof. przełożyła na środę, a ja mówiłam rano lepiej niż gorzej :P.

No. A mikrofon zrobił ji!ii!ii!ii!i! i to była jedna z rzeczy, które nie wyszły.

Tak, bardzo ambitny post. No nie wiem. Taki od ręki. Bez ślęczenia i poprawiania godzinami. Lol. Zosian ma jeszcze 45 minut na przysłanie mi danych. I hope she’ll do it.

I tak jak z Węgrem zakończę –

– Greets C:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: