Przed zimowiskiem.

Heh, siedzę sobie właśnie w Instytucie Filologii Germańskiej we Wrocławiu, widok z okna mam na katedrę, a konkretniej to na jej dwie wieże. Przed sobą mam laptop. Za godzinę wyjeżdżam… 🙂 Na szczęście nie mam takiej fazy jak przed pierwszą zbiórką (dwa lata temu) tzn. cytując “Ja tego nie przeżyję, ja tego nie przeżyję, ja tego nie przeżyję”.

Wczoraj jednak było ździebko koszmarnie :P. Dlatego cieszę się, że jest dzisiaj i za pół godziny wsiądę w tramwaj, a za półtorej w pociąg…
Obudziłam się rano z błogim samopoczuciem. Byłam wyspana, szczęśliwa i miałam przed sobą całą niedzielę. Nieważne, że miała to być niedziela pełna wszystkiego. Leżałam sobie w łóżeczku i nic nie musiałam. Tak było przez chwilę. Potem spisałam listę rzeczy do zrobienia i mnie więcej do południa lista zamiast się kurczyć, to się powiększała. Bardzo się cieszę, że udało mi się zrobić dwie przerwy, bo miała serdecznie dość pakowania, drukowania, szukania, dziergania i wszystkiego, co miałam zrobić :P. Jedną z nich było podjechanie do Kasi po chustę (i dzięki temu zostałam bohaterem w swoim domu, bo Basia ma na zimowisku 3 przysięgi i chust jej trochę brakowało :P), a drugą była oczywiście Msza. Msza nie byle jaka, bo z moją oazą. Chyba już się przyzwyczaiłam…
W każdym razie moja animatorka (jak już wiecie najlepsza na świecie) została członkinią nowopowstałej rady parafialnej. Super, nie? A razem z nią jeszcze jedna. Ale już nie moja. W każdym razie myślałam, że będzie któryś z chłopaków – Darek albo Czesiu. Nie wiem czemu… Może dlatego, że trochę starsi są :P. Ale tak to mamy reprezentanta :). A właściwie to reprezentantkę. A konkretniej to dwie.

No, to mam nadzieję, że będzie fajnie. Musi być. Z mocą. Zielono. No i może wygramy WG! 😀 Kto wie, kto wie :P?

PS Zaliczyłam właśnie mały zgon, rozglądając się po sali i zastanawiając, gdzie do licha ciężkiego jest proporzec. Zapomniałam, że został w aucie :P.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: