Chartopyś pozdrawia <3

Nazwa brzmi polewczo, ale nie wiem, jak inaczej można by połączyć Nietoperza, Charta i Rysia. Bo takim składem wrocławscy Skauci Europy ruszyli na grę zorganizowaną z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Tzn. zz-tem bez Agi, za to z Anią i Wojtkiem.
Zadania były bardzo spoko, tylko tyle, że na punkcie chcieli meldunków. I tylko tyle, że z zastępów zrobili patrole, więc Dorota została naszą patrolową.
Kreatywnie było, to trzeba przyznać – tworzenie opowiadania ze słowami: cebula, zamek, przyjaźń i Andrzej Małkowski, dopasowywanie nazwisk i terminów do objaśnień, samarytanka, układanie lilijki z liny, chartcorowe pytania dotyczące Baden-Powella (do wyboru były jeszcze normalne i zuchowe). Podpowiedzi można było uzyskać za pokaz musztry lub ćwiczenia fizyczne, ale poradziliśmy sobie bez nich.

A po grze bratni krąg – prawie 100 osób więcej, niż w zeszłym roku. Teraz około 230. Puszczenie bratniej iskry… I ta atmosfera 🙂 :).
A potem jeszcze – stylowo – wycieczka do KFC.

No, to taka krótka relacja. Z zimowiska wróciłam przedwczoraj, a już było miło spotkać się z drużyną :).

P.S. Z tego co znalazłam, to rekord zdawania na prawo jazdy to 950 razy, ale tylko teorię. Nawet jeśli kierowcy z Wałbrzycha są beznadziejni, to musimy mieć w drużynie kogoś, kto przełamie stereotyp :P.

Macie ode mnie wielkie, mocne abrazos z okazji DMB. Najlepsze życzenia. A co do wrocławian, to do zobaczenia na kręgu za rok ;).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: