Niemożliwe staje się możliwe…

Niestety nie objawiły mi się 3 wiedźmy rodem od Hekate, jak Makbetowi, a szkoda. Tanem Glamis raczej nie zostanę, za to… zupełnie jakbym miała chwilę czasu :P. Tak, jest 21.55…

No więc tak:
1) co do zzz-tu, który był w ten weekend, to cóż – zostanie opisany wkrótce, bo wymaga przysiądnięcia i skupienia obu półkul

2) Byłam na 2 treningach w Salosie. Mięśnie mnie bolą, ale czuję, że żyję i jest mi z tym bardzo dobrze, bo mogę w końcu się zmęczyć i robić to, co kocham :D.

3) U Dżastinki nie byłam, because of epidemia. Ale idę jutro. Chyba że <cholera jasna> deszcz postanowi spaść. Mam szczerą nadzieję, że z woli nieba jednak się powstrzyma. Za to nie musi się powstrzymywać słupek rtęci – niech rośnie jak najwyżej i będzie jak najsuszej (choć nie mówię o stanie klęski żywiołowej ani końcu świata).

P.S. Moja animatorka zapewne mnie zabije. Nie wiem, nie odpisała na wiadomość. Przykro mi, że opuszczam grupkę, ale ej – nie widziałam się z Justynką prawie od miesiąca, więc to raczej normalne, że chcę to zrobić jak najszybciej. Przyjaźń – fajne słowo, nie? Raczej powinna czuć, że jestem z nią, a nie z nosem w Biblii, choć i to chwalebne :/.

4) Lajf is najs. Mogę wam powiedzieć, co bym zrobiła, gdyby doba miała 100 godzin. Ogarnęłabym w końcu neumy (pozdrawiam). Po prostu Tractus, Tractus everywhere. I może poszła do muzycznej, na basen, na łacinę, francuski, a potem karate albo jakieś inne dżudżitsu. I zrobiłabym pionierkę, a potem wszystkie sprawności i blachy xD. No. I z kuzynką coś bym zrobiła. I jeszcze poszłabym do Santiago de Compostella z przystankiem w najpiękniejszej na świecie katedrze w Toledo… Ale do tego potrzebowałabym już francuskiego, bo inaczej jak przez Francję, to do Santiago byłoby trochę ciężko xD.

Dobranoc.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: