Powinnam dać sobie spokój…

… o czym świadczą między innymi zaległości w blogu.
Nie mam czasu na nic. Naprawdę. I jak już go mam, to zawsze znajdzie się coś takiego, że go nie mam. A to jest jedno z nieszczęść współczesnego człowieka. I chyba niestety będę musiała z czegoś zrezygnować. Wciąż nie wiem z czego, bo żal mi będzie wszystkiego :(. Ale tak jak jest teraz, to tak być nie może.

Ale koniec :). Nie lubię narzekać.

Relacja z dziś? Krótko – na szczęście 🙂 – dłużej bym nie wytrzymała. Tata się ze mnie śmieje, że mam 7-dniowy tydzień pracy. Wczoraj cały dzień byłam na turnieju (siatkarskim, pierwszym od czterech lat – JEJ! :D), więc dzisiaj oczywiście byłam zmęczona :/.

Na początku byłam tylko z Wiki i myślałam, że coś mnie trafi. Po to się pcham przez godzinę przez miasto i poświęcam mój (bardzo dla mnie teraz cenny, ze względu na jego małą ilość) czas, żeby zrobić zbiórkę tylko z czołową? A ludzi miało być czterech…

Potem na szczęście przyszła Zosian i bardzo poprawiła mi tym humor :).

Btw – znacie Horytnicę? – Polecam, Marta Trebusz – https://www.youtube.com/watch?v=WuPlsS6LNSs&index=4&list=RDzQCIvJnOpIo , https://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780&list=RDzQCIvJnOpIo&index=2 (genialne animacje, ale jednak trochę mocna – przynajmniej dla mnie) – te piosenki są spoko, chociaż chyba wolę Emilię Plater :).

W każdym razie udało nam się zrealizować plan mniej więcej – gra o Pileckim, gra o wyznaczaniu północy – bardzo mi się podobała – wspólny różaniec i potem msza święta.

W międzyczasie udało mi się jeszcze zgubić swój telefon (potem poprosić jakichś obcych ludzi o możliwość zadzwonienia do rodziców, żeby dzwonili, żebym szukała i dostania przy nich sms-a – bezcenne, naprawdę. Zwłaszcza ten zonk w mojej głowie – gdzie jest telefon, jeśli nie ma go w torbie (wszystko z niej wcześniej wywaliłam) ani w kurtce (jak wcześniej), a jednak przy mnie dzwoni…).

Po mszy zjadłyśmy ciasteczka w ramach byłych urodzin Wiki, zrobiłyśmy krótką radę i popędziłyśmy z Zosianem na autobus.

Tyle. Czekajcie na relację z gry miejskiej :).
Niedługo zlot! 😀

No tak, zapomniałabym… Nasza super parafia była dzisiaj w Polonii! Z transmisją mszy. Z moją animatorką w procesji z darami, z Czesiem przy modlitwie wiernych, Darkiem z komentarzem, naszą diakonią muzyczną z pieśnią na dziękczynienie (czyli Anią z fletem, Czesiem z kontrabasem i Piotrkiem z klawiszami, a przy mikrofonach 2 Ole, Karol, Darek, Julianna…) no i oczywiście Makarym, Grześkiem, Sebastianem i Pawłem w LSO :). Oglądałam moich człowieków w telewizji i jarałam się tym jak Fredka Jeremiaszem…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: