;)

Łojojoj, weszłam po dłuuuugim czasie i musiałam tę stronę natychmiast zreformować :D.
Otóż, co raczej wszyscy, którzy czytają, wiedzą – liczę sobie latek 17, noszę imię “pani domu” od Łazarza i Magdaleny, ewentualnie hiszpańskiej kuny (google translator może pomóc :P).

Mam w sobie pokłady energii za niemałą elektrownię, która najczęściej objawia się w chwilach beznadziejnych, o ile tylko pozwala mi się działać – uważam, że jest bardzo mało zadań niewykonalnych, więc bardzo, naprawdę bardzo rzadko poddaję się bez walki.
Kolejny mój przymiot, to nieograniczone pokłady dziecięcej radości i bardzo cierpię, że są tacy, którzy jej nie posiadają :(. Jak widzę połowę rzeczy, to na twarzy kwitnie wielki banan i nie ma zmiłuj, dziecko zobaczyło ładne drzewo, to na nie wlezie; mszę po hiszpańsku, to na nią pójdzie (TAK, w końcu pójdzie) ; pudełko porządełko w programie dla przedszkolaków, to je zrobi (jedno stoi u mnie na stole 🙂 ).
Zakochana w poezji śpiewanej (Cisza Jak Ta,  Ze Starej Szuflady, SDM) i metalu :P. Z tym że tu tylko Sabaton! Ewentualnie Horytnica 🙂 I w pluszakach. Wciąż :).

Pozdrawiam i życzę pozytywnej energii – niepohamowana radość z rzeczy błahych jest naprawdę dużym skarbem :D.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: